Skip to product information
1 of 1

Davines

This is a Medium Hold Modeling Gel

This is a Medium Hold Modeling Gel

Regular price €27,00
Regular price Sale price €27,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Për pamje të lagur të strukturuar dhe plot trup. Ky xhel modelues është me qëndrueshmëri të mesme i jep trupit një elasticitet ndaj kaçurrelave, thahet shpejt dhe eliminon kërcellin.

Benefitet

Mban stile të hijshme për orë të tëra dhe mbron nga lagështia.

Përdorimi

Aplikoni një sasi të vogël produkti në flokë të thatë dhe stilojini sipas dëshirës. Mund të përdoret edhe në flokë të lagur para tharjes.

Ingredientët

AQUA / WATER / EAU, VP/VA COPOLYMER, POLYQUATERNIUM-10, PROPANEDIOL, POLYSORBATE 20, BENZYL ALCOHOL, SODIUM BENZOATE, PARFUM / FRAGRANCE, CITRIC ACID, LINALOOL, LIMONENE.

View full details