Skip to product information
1 of 1

Davines

This is a Medium Hold Finishing Gum

This is a Medium Hold Finishing Gum

Regular price €20,00
Regular price Sale price €20,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Për krijimin e stileve të hijshme dhe teksturës së përcaktuar me mbajtje mesatare. Ky është një çamçakëz stilimi i përshtatshëm dhe i lehtë, pa mbetje ngjitëse ose yndyrore.

Benefitet

Ofron mbajtje dhe cilësi të zbatueshme pa mbetje ngjitëse.

Përdorimi

Aplikoni një sasi të vogël produkti në flokë të thatë, duke e punuar sipas dëshirës tuaj.

Ingredientët

AQUA / WATER / EAU, CETEARYL ALCOHOL, VP/VA COPOLYMER, CETEARETH-20, PROPYLENE GLYCOL, ISOHEXADECANE, CERESIN, CETEARETH-12, KAOLIN, CETYL ALCOHOL, RICINUS COMMUNIS SEED OIL / RICINUS COMMUNIS (CASTOR) SEED OIL, COPERNICIA CERIFERA CERA / COPERNICIA CERIFERA (CARNAUBA) WAX / CIRE DE CARNAUBA, VINYL CAPROLACTAM/VP/DIMETHYLAMINOETHYL METHACRYLATE COPOLYMER, BENZYL ALCOHOL, SODIUM POLYACRYLATE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, PARFUM / FRAGRANCE, CAPRYLYL GLYCOL, HYDROGENATED POLYDECENE, PEG-45M, SODIUM BENZOATE, HYDROGENATED CASTOR OIL, TRIDECETH-6, CAPRYLHYDROXAMIC ACID, GLYCERIN, PPG-15 STEARYL ETHER, SODIUM PHYTATE, LINALOOL, LIMONENE.

View full details