Skip to product information
1 of 1

Davines

This is a Medium Hair Spray

This is a Medium Hair Spray

Regular price €20,00
Regular price Sale price €20,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Për stile të qëndrueshme. Ky llak flokësh është i mesëm eliminon skuqjen, shton strukturën dhe siguron qëndrueshmëri pa lënë mbetje. Është e lehtë për t'u punuar dhe pastruar.

Benefitet

Modelet e flokëve janë të pajisura me mbajtje natyrale dhe të qëndrueshme.

Përdorimi

Spërkatni flokët e përfunduar nga një gjatësi prej krahëve.

Ingredientët

ALCOHOL DENAT., BUTANE, PROPANE, ISOBUTANE, ACRYLATES COPOLYMER, AMINOMETHYL PROPANOL, PARFUM, AQUA, PROPYLENE GLYCOL, PANTHENOL.

View full details