Skip to product information
1 of 1

Davines

This is an Invisible Serum

This is an Invisible Serum

Regular price €16,00
Regular price Sale price €16,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Serum i lëmuar për teksturë të butë dhe kontroll fleksibël. Ky Serum Is An Invisible krijon një pamje të rastësishme, të zhveshur, satenike dhe të gjallë me efekte kundër kërcitjes.

Benefitet

Shton shkëlqim dhe ndarje të qëndrueshme, fleksibël në flokë.

Përdorimi

Aplikoni një sasi të vogël produkti në flokë të thatë dhe stilojini sipas dëshirës. Mund të përdoret edhe në flokë të lagur para tharjes.

Ingredientët

AQUA / WATER / EAU, RICINUS COMMUNIS SEED OIL / RICINUS COMMUNIS (CASTOR) SEED OIL, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, GLYCERIN, VP/VA COPOLYMER, SODIUM ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER, HYDROGENATED POLYDECENE, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, OCTYLDODECANOL, BENZYL ALCOHOL, PARFUM / FRAGRANCE, SODIUM BENZOATE, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, HYDROGENATED CASTOR OIL, TOCOPHEROL, SODIUM PHYTATE, LINALOOL, COPERNICIA CERIFERA CERA / COPERNICIA CERIFERA (CARNAUBA) WAX / CIRE DE CARNAUBA, LIMONENE.

View full details