Skip to product information
1 of 1

Davines

This is a Hold Cream Gel

This is a Hold Cream Gel

Regular price €25,00
Regular price Sale price €25,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Për krijimin e strukturës dhe përcaktimit në modelet e flokëve të shkurtër. Ky është një krem ​​xhel me qëndrueshmëri të fortë thahet shpejt, pa mbetje dhe i zbatueshëm. I lë flokët me një efekt të lagësht dhe eliminon kërcitjen.

Benefitet

Xheli i ngjashëm me kremin është i lehtë për t'u punuar, duke ofruar një mbajtje të lehtë por të fortë.

Përdorimi

Aplikoni një sasi të vogël produkti në flokë të thatë dhe stilojini sipas dëshirës. Mund të përdoret edhe në flokë të lagur para tharjes.

Ingredientët

AQUA / WATER / EAU, VP/VA COPOLYMER, VINYL CAPROLACTAM/VP/DIMETHYLAMINOETHYL METHACRYLATE COPOLYMER, SORBITOL, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, PANTHENOL, SODIUM POLYACRYLATE, HYDROGENATED POLYDECENE, PARFUM / FRAGRANCE, CAPRYLYL GLYCOL, BENZYL ALCOHOL, TRIDECETH-6, CAPRYLHYDROXAMIC ACID, GLYCERIN, LINALOOL, LIMONENE.

View full details