Skip to product information
1 of 1

Davines

This is a Forming Pomade

This is a Forming Pomade

Regular price €20,00
Regular price Sale price €20,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Për krijimin e teksturës së zbatueshme, veçanërisht në prerjet e shkurtra të flokëve. This Is A Forming Pomade është një formulë e lehtë që ju lejon të stiloni dhe ripunoni flokët tuaj, pa asnjë mbetje ngjitëse ose yndyrore.

Benefitet

Ofron shkëlqim, mbajtje të zbatueshme dhe stil afatgjatë.

Përdorimi

Aplikoni një sasi të vogël produkti në flokë të thatë, duke e punuar sipas dëshirës tuaj.

Ingredientët

AQUA / WATER / EAU, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER / BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER, CETEARYL ALCOHOL, CETEARETH-20, COPERNICIA CERIFERA CERA / COPERNICIA CERIFERA (CARNAUBA) WAX / CIRE DE CARNAUBA, CERESIN, GLYCERYL DIBEHENATE, LAURETH-4, BEHENETH-25, ORBIGNYA OLEIFERA SEED OIL, PVP, GLYCERYL ROSINATE, TRIBEHENIN, GLYCERYL BEHENATE, PARFUM / FRAGRANCE, OLEA EUROPAEA OIL UNSAPONIFIABLES / OLEA EUROPAEA (OLIVE) OIL UNSAPONIFIABLES, CAPRYLYL GLYCOL, BENZYL ALCOHOL, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, DISODIUM EDTA, CAPRYLHYDROXAMIC ACID, GLYCERIN, LINALOOL, LIMONENE, SODIUM HYDROXIDE.

View full details