Skip to product information
1 of 1

Davines

This is a Dry Texturizer

This is a Dry Texturizer

Regular price €20,00
Regular price Sale price €20,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Për teksturë dhe mbajtje të trashë, të përcaktuar. Ky Is A Dry Texturizer u jep flokëve një pamje të menjëhershme të plotë dhe të lëkundur pa i rënduar ato.

Benefitet

Flokët janë copëza, të përcaktuara dhe kanë trup dhe volum me pamje të rastësishme.

Përdorimi

Tundeni mirë. Aplikojeni në flokë të thatë nga afërsisht 10 inç larg. Spërkatni Texturizer Dry në rrënjë dhe gjatësi, duke ngritur dhe lëshuar butësisht flokët për të siguruar një aplikim të barabartë.

Ingredientët

DIMETHYL ETHER, ALCOHOL DENAT., VP/VA COPOLYMER, AQUA, PARFUM, ZEOLITE, CYCLOPENTASILOXANE, CYCLOHEXASILOXANE.

View full details