Skip to product information
1 of 1

Davines

This is a Curl Moisturizing Mousse

This is a Curl Moisturizing Mousse

Regular price €24,00
Regular price Sale price €24,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Për të shtuar një hidratues dhe përforcues të kaçurrelave. This Is A Curl Moisturizing Mousse i ndihmon kaçurrelat të ruajnë kërcimin dhe strukturën e tyre.

Benefitet

Curls are defined, volumized and hydrated.

Përdorimi

Aplikojeni në mënyrë të barabartë në flokë të tharë me peshqir dhe më pas vazhdoni me stilimin. Mund të përdoret gjithashtu si produkt përfundues për flokë të thatë kaçurrelë.

Ingredientët

AQUA / WATER / EAU, BUTANE, POLYQUATERNIUM-11, GLYCERIN, PROPANE, ISOBUTANE, COCAMIDOPROPYLAMINE OXIDE, PANTHENOL, PEG/PPG-18/18 DIMETHICONE, AMODIMETHICONE, PROPYLENE GLYCOL, TRIDECETH-12, PARFUM / FRAGRANCE, CETRIMONIUM CHLORIDE, LINALOOL, LIMONENE.

View full details