Skip to product information
1 of 2

Davines

This is a Curl Building Serum

This is a Curl Building Serum

Regular price €15,00
Regular price Sale price €15,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Serum i lënë për të krijuar kaçurrela të përcaktuara dhe kërcyese. Ky është një serum për ndërtimin e kaçurrelave u shton kaçurrelave elasticitet dhe shkëlqim, duke bllokuar kërcitjen dhe lagështinë.

Benefitet

Kaçurrelat janë super të shndritshme, rezistente ndaj kërcitjes dhe lagështirës dhe të përcaktuara.

Përdorimi

Aplikoni një sasi të vogël produkti në flokë të lagur përpara stilimit.

Ingredientët

AQUA / WATER / EAU, GLYCERIN, VP/DMAPA ACRYLATES COPOLYMER, CETEARYL ALCOHOL, PANTHENOL, POLYQUATERNIUM-37, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, AMODIMETHICONE, PROPYLENE GLYCOL DICAPRYLATE/DICAPRATE, BENZYL ALCOHOL, PARFUM / FRAGRANCE, VINYL CAPROLACTAM/VP/DIMETHYLAMINOETHYL METHACRYLATE COPOLYMER, SODIUM BENZOATE, PPG-1 TRIDECETH-6, CETRIMONIUM CHLORIDE, TRIDECETH-12, CITRIC ACID, CYCLOPENTASILOXANE, LINALOOL, SORBITAN OLEATE, LIMONENE, BENZALKONIUM CHLORIDE.

View full details