Skip to product information
1 of 2

Davines

This is a Blow Dry Primer

This is a Blow Dry Primer

Regular price €12,00
Regular price Sale price €12,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Spërkatja e lëmuar që ushqen flokët për një fryrje perfekte. Shërben si një sprej mbrojtës ndaj nxehtësisë, një pengesë kundër lagështisë dhe një përmirësues i shkëlqimit, duke reduktuar kohën e stilimit.

Benefitet

Veprim kundër lagështirës. Efekti trupifikues. Përshpejton kohën e tharjes. Mbron flokët nga përdorimi i mjeteve të nxehta. Zgjat kohëzgjatjen e tharjes me goditje. Shkëlqim natyral. Paketim neutral CO2.

Përdorimi

Spërkatni nga 5 deri në 20 pompa në flokë të lagur ose të tharë me peshqir nga rrënjët deri në gjatësi dhe majat. Mbajeni larg fëmijëve. Mos spërkatni në fytyrë dhe sy. Mos thithni.

Ingredientët

AQUA / WATER / EAU, ALCOHOL DENAT., VP/VA COPOLYMER, PANTHENOL, DECYL GLUCOSIDE, POLYSORBATE 20, POLYQUATERNIUM-69, PARFUM / FRAGRANCE, POLYQUATERNIUM-11, LIMONENE, LINALOOL, CITRIC ACID, HEXYL CINNAMAL, GERANIOL, HYDROXYCITRONELLAL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, CITRAL, TRIETHANOLAMINE, BENZYL BENZOATE.

View full details