Skip to product information
1 of 1

Davines

The Wake-Up Circle

The Wake-Up Circle

Regular price €9,00
Regular price Sale price €9,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Maskë gjallëruese që i jep energji dhe volum flokëve dhe rikthen tonin dhe hidratimin në skalpin e kokës. Trajtim ideal për rikuperim pas situatave stresuese ose ekspozimit ndaj kushteve ekstreme atmosferike.

Benefitet

Pas stresit energji dhe volum të ri për flokët.
Përmirëson tonin e kokës.
I jep hidratim.
Fuqi e lartë kondicionimi

Përdorimi

Aplikojeni në lëkurën e kokës dhe flokët e tharë me peshqir pas larjes me shampo. Lëreni për 10 minuta, më pas krehni dhe
shpëlarje. Thani flokët.

Ingredientët

AQUA / WATER / EAU, CETEARYL ALCOHOL, GLYCERIN, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, CETYL ALCOHOL, CETRIMONIUM CHLORIDE, PARFUM / FRAGRANCE, POLYGLYCERYL-4 OLEATE, GLYCERYL STEARATE, KAOLIN, PANTHENOL, ISOPROPYL ALCOHOL, SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL / SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OIL, BENZYL ALCOHOL, TOCOPHEROL, VP/DMAPA ACRYLATES COPOLYMER, GLYCERYL OLIVATE, DISODIUM EDTA, SCLEROTIUM GUM, SODIUM BENZOATE, HYDROGENATED RAPESEED ALCOHOL, HEXYL CINNAMAL, CITRIC ACID, GERANIOL, CITRONELLOL, RHODIOLA ROSEA ROOT EXTRACT, PHENOXYETHANOL, POTASSIUM SORBATE, BENZALKONIUM CHLORIDE.

View full details