Skip to product information
1 of 1

Davines

The Renaissance Circle

The Renaissance Circle

Regular price €10,00
Regular price Sale price €10,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Maskë riparuese, ajo i jep jetë të re flokëve shumë të dëmtuar. I rikthen flokëve një pamje të shëndetshme duke i dhënë atyre shkëlqim, ushqim dhe butësi. E përkryer për njerëzit që përdorin mjete të nxehta.

Benefitet

Veprim i thellë riparues për flokët shumë të dëmtuar.
Ajo jep ushqim të thellë.
Efekt që jep shkëlqim.
Fuqi e lartë kondicionimi.

Përdorimi

Aplikojeni në flokë të tharë me peshqir pas larjes me shampo. Lëreni për 10 minuta, më pas krehni dhe shpëlajeni. Thani flokët.

Ingredientët

AQUA / WATER / EAU, CETEARYL ALCOHOL, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, GLYCERIN, ORBIGNYA OLEIFERA SEED OIL, CETYL ALCOHOL, GLYCERYL STEARATE, HYDROGENATED FARNESENE, BEHENTRIMONIUM METHOSULFATE, CETRIMONIUM CHLORIDE, PARFUM / FRAGRANCE, KAOLIN, PANTHENOL, QUATERNIUM-87, ISOPROPYL ALCOHOL, BENZYL ALCOHOL, SCLEROTIUM GUM, SODIUM BENZOATE, TOCOPHEROL, CITRIC ACID, LIMONENE, HEXYL CINNAMAL, LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL.

View full details