Skip to product information
1 of 1

Davines

The Quick Fix Circle

The Quick Fix Circle

Regular price €9,00
Regular price Sale price €9,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Maskë rigjeneruese e flokëve me veprim të menjëhershëm. Në vetëm 3 minuta hidraton dhe zgjidh flokët duke i bërë të butë, të mëndafshtë dhe të zbatueshëm. E përkryer për të gjitha llojet e flokëve, kur jeni me nxitim.

Benefitet

Shprehni efektin kozmetik në vetëm 3 minuta aplikim.
Hidratim shtesë.
Fuqi e lartë kondicionimi.
Flokë të hidratuar, të butë dhe me shkëlqim.

Përdorimi

Aplikojeni në flokë të tharë me peshqir pas larjes me shampo. Lëreni për
3 minuta, krehni dhe më pas shpëlajeni. Thani flokët.

Ingredientët

AQUA / WATER / EAU, CETEARYL ALCOHOL, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, GLYCERIN, CETYL ALCOHOL, BEHENTRIMONIUM METHOSULFATE, CETRIMONIUM CHLORIDE, PARFUM / FRAGRANCE, POLYGLYCERYL-4 OLEATE, GLYCERYL STEARATE, QUATERNIUM-87, KAOLIN, ISOPROPYL ALCOHOL, SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL / SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OIL, BENZYL ALCOHOL, GLYCERYL OLIVATE, SCLEROTIUM GUM, SODIUM BENZOATE, HYDROGENATED RAPESEED ALCOHOL, TOCOPHEROL, CITRIC ACID, LIMONENE, PROPYLENE GLYCOL, SODIUM HYALURONATE, HEXYL CINNAMAL, CITRONELLOL, HYDROXYCITRONELLAL, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, PHENOXYETHANOL.

View full details