Skip to product information
1 of 1

Davines

The Purity Circle

The Purity Circle

Regular price €9,00
Regular price Sale price €9,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Maskë rigjallëruese, detoksifikuese dhe antioksiduese për skalpin dhe flokët e stresuar nga faktorët mjedisorë. Eliminon papastërtitë e shkaktuara nga ndotja, pluhuri, metalet e rënda për një rutinë pastrimi.

Benefitet

Detoksifikimi i thellë nga ndotja.
E përkryer për skalpin dhe flokët e stresuar nga faktorët mjedisorë.
Veprim kundër ndotjes dhe antioksidant.
Fuqi e lartë kondicionimi.

Përdorimi

Para larjes me shampo: aplikojeni në lëkurën e kokës dhe në flokë të tharë. Lëreni për 10 minuta, më pas shpëlajeni.
Lani me shampo dhe aplikoni trajtimin më të përshtatshëm.
Pas larjes me shampo: aplikojeni në lëkurën e kokës dhe në flokë të tharë me peshqir. Lëreni për 10 minuta, më pas krehni. Shpëlajeni tërësisht me ujë. Thani flokët. Shpëlajeni tërësisht.

Ingredientët

AQUA / WATER / EAU, CETEARYL ALCOHOL, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, CETYL ALCOHOL, DISTEAROYLETHYL DIMONIUM CHLORIDE, COCO-BETAINE, GLYCERIN, GLYCERYL STEARATE, POLYGLYCERYL-4 OLEATE, PARFUM / FRAGRANCE, BEHENETH-25, CETRIMONIUM CHLORIDE, SODIUM CHLORIDE, ISOPROPYL ALCOHOL, BENZYL ALCOHOL, CHARCOAL POWDER, TOCOPHEROL, SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL / SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OIL, GLYCERYL OLIVATE, CITRIC ACID, DISODIUM EDTA, SCLEROTIUM GUM, SODIUM BENZOATE, HYDROGENATED RAPESEED ALCOHOL, CAMELLIA SINENSIS LEAF EXTRACT, GERANIOL, LIMONENE, LINALOOL, POTASSIUM SORBATE.

View full details