Skip to product information
1 of 1

Davines

The Let It Go Circle

The Let It Go Circle

Regular price €9,00
Regular price Sale price €9,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Maskë relaksuese për kokën dhe flokët. Një përvojë e vërtetë mirëqenieje: butësi, hidratim dhe rehati për flokët dhe skalpin që kanë nevojë për pushim.

Benefitet

Aromë shqisore dhe relaksuese.
Flokë dhe skalp të hidratuar dhe të butë.
Veprim ribalancues dhe antistres.
Informacion shtesë

Përdorimi

Aplikojeni në flokë të tharë me peshqir pas larjes me shampo. Lëreni për 10 minuta, më pas krehni dhe shpëlajeni. Thani flokët.

Ingredientët

AQUA / WATER / EAU, CETEARYL ALCOHOL, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, GLYCERIN, CETYL ALCOHOL, DISTEAROYLETHYL DIMONIUM CHLORIDE, PARFUM / FRAGRANCE, CETRIMONIUM CHLORIDE, POLYGLYCERYL-4 OLEATE, GLYCERYL STEARATE, PANTHENOL, LIMONENE, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL / HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, ISOPROPYL ALCOHOL, CITRUS AURANTIUM DULCIS (ORANGE) PEEL OIL, BENZYL ALCOHOL, SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL / SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OIL, GLYCERYL OLIVATE, DISODIUM EDTA, KAOLIN, SCLEROTIUM GUM, SODIUM BENZOATE, HYDROGENATED RAPESEED ALCOHOL, TOCOPHEROL, CITRIC ACID, LAURUS NOBILIS LEAF OIL, BACOPA MONNIERI EXTRACT.

View full details