Skip to product information
1 of 1

Comfort Zone

Sun Soul Face & Body Cream SPF 50

Sun Soul Face & Body Cream SPF 50

Regular price €35,00
Regular price Sale price €35,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Pas një dite të kendeshme të kaluar në diell, jepni lehtësim për lekures tuaj me këtë krem ​​freskues pas diellit për fytyrën dhe trupin. Një teksturë e lehtë e pasuruar me peptid anti-plakje të mbrojtjes së ADN-së, ekstrakt qetësues Physalis angulata dhe hidratues të vajrave Abyssinan dhe Argan.

Rezultati: lëkurë e butë dhe e mëndafshtë, e përgatitur më mirë për ekspozimin e mëvonshëm të diellit. Formulë me përbërës 95,5% me origjinë natyrale.

Benefitet

Krem hidratues qetësues AFTER SUN për fytyrë dhe trup i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, pas ekspozimit në diell.

Përdorimi

Aplikojeni në fytyrë dhe trup dhe masazhojeni derisa të përthithet plotësisht.

Ingredientët

View full details