Skip to product information
1 of 1

newlooktina

Sun Soul Aloe Gel

Sun Soul Aloe Gel

Regular price €24,00
Regular price Sale price €24,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Një ditë e tërë nën diell, ose ekspozimi i tepërt UV mund të shkaktojë skuqje dhe djegie nga dielli në fytyrë dhe trup. Ndihmoni lëkurën tuaj me xhelin tonë të fuqishëm freskues të pasuruar me lëng Aloe Vera me veti të njohura qetësuese dhe vaj Argani për të ushqyer lëkurën. E përkryer në rast të skuqjes dhe djegies nga dielli, ndihmon në lehtësimin e skuqjes dhe rivendosjen e barrierës së lëkurës. Formulë e ndërgjegjshme me përbërës 96,5% me origjinë natyrale.

Benefitet

Përdorimi

Aplikojeni në fytyrë dhe trup ku ka skuqje të shkaktuar nga ekspozimi intensiv në diell. Riaplikoni me bollëk sa herë që e shihni të nevojshme.

Ingredientët

AQUA / WATER / EAU*, PROPYLHEPTYL CAPRYLATE, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE POWDER*, BENZYL ALCOHOL, CAPRYLYL GLYCOL, SODIUM HYDROXIDE, ARGANIA SPINOSA KERNEL OIL*, CAPRYLHYDROXAMIC ACID, GLYCERIN

View full details