Skip to product information
1 of 1

newlooktina

Sun Soul Aftersun

Sun Soul Aftersun

Regular price €37,00
Regular price Sale price €37,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Pas një dite në diell, ky krem ​​freskues pas diellit me një strukturë të këndshme të lehtë përkëdhel fytyrën dhe trupin tuaj. I pasuruar me një PEPTIDE MBROJTJE TË ADN-së kundër plakjes, ekstrakt qetësues Physalis angulata dhe vaj hidratues Krambe dhe Argan, e lë lëkurën të ndjehet elastike dhe më e përgatitur për ekspozimin e mëvonshëm të diellit. Formulim i ndërgjegjshëm me 95.5% përbërës me origjinë natyrale.

Benefitet

Përdorimi

Ingredientët

View full details