Skip to product information
1 of 1

Comfort Zone

Sublime Skin Lift-Mask

Sublime Skin Lift-Mask

Regular price €87,00
Regular price Sale price €87,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Maskë me efekt lifting me acid hialuronik dhe niseshte tapioke për lëkurë me shkëlqim, kompakte.

Benefitet

Përdorimi

Ingredientët

View full details