Skip to product information
1 of 1

Comfort Zone

Sublime Skin Eye Cream

Sublime Skin Eye Cream

Regular price €60,00
Regular price Sale price €60,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Krem për konturin e syve për një veprim specifik kundër plakjes në rrudhat dhe qeskat. I jep një pamje më të re konturit të syve falë sinergjisë së Caffeine, Achillea Millefolium dhe Plantago Lanceolata. Lëkura duket më e tonifikuar dhe e relaksuar.

Benefitet

Përdorimi

Ingredientët

View full details