Skip to product information
1 of 1

Davines

SU Tan Maximizer

SU Tan Maximizer

Regular price €24,00
Regular price Sale price €24,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Ai në mënyrë natyrale intensifikon procesin normal të pigmentimit të lëkurës dhe e përgatit atë për ekspozimin në diell. Tekstura kremoze lehtëson aplikimin dhe përthithet shpejt.

Benefitet

Efekti përshpejtues i pigmentimit të lëkurës.
Përthithje e shpejtë.
Jo i yndyrshëm.

Përdorimi

Aplikojeni në fytyrë dhe trup me një masazh të lehtë, para dhe gjatë ekspozimit në diell. Përsëriteni aplikimin nëse është e nevojshme. Nuk përmban filtra, kështu që rekomandohet të aplikoni më pas një krem ​​me një indeks adekuat mbrojtës.

Ingredientët

AQUA / WATER / EAU, GLYCERIN, C12-15 ALKYL BENZOATE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, TOCOPHERYL ACETATE, CETEARYL ISONONANOATE, SODIUM ACRYLATES/BEHENETH-25 METHACRYLATE CROSSPOLYMER, HYDROGENATED POLYDECENE, NEOPENTYL GLYCOL DIHEPTANOATE, ARGANIA SPINOSA KERNEL OIL, PARFUM / FRAGRANCE, BUTYLENE GLYCOL, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, CAPRYLYL GLYCOL, ACETYL TYROSINE, SODIUM ANISATE, PROPYLHEPTYL CAPRYLATE, TOCOPHEROL, HYDROLYZED VEGETABLE PROTEIN, LAURYL GLUCOSIDE, ADENOSINE TRIPHOSPHATE, CAPRYLHYDROXAMIC ACID, CITRUS AURANTIUM AMARA FRUIT EXTRACT / CITRUS AURANTIUM AMARA (BITTER ORANGE) FRUIT EXTRACT, LINALOOL, RIBOFLAVIN, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, CITRIC ACID, HYDROXYCITRONELLAL, DISODIUM EDTA, SODIUM BENZOATE, CARAMEL.

View full details