Skip to product information
1 of 2

Davines

SU Hair Milk

SU Hair Milk

Regular price €10,00
Regular price Sale price €10,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Qumësht zbutës i pasuruar me filtra mbrojtës UV që ruajnë ngjyrën kozmetike dhe hidratimin gjatë ekspozimit në diell. I mban flokët të butë, të lehtë dhe të menaxhueshëm.

Benefitet

Mbron dhe ruan ngjyrën kozmetike falë filtrave UV.
Ushqen dhe hidraton flokun pa i rënduar.
I bën flokët të lehtë për t'u krehur dhe të butë.
Aplikim i padukshëm.

Përdorimi

Si mbrojtës: kur ekspozoheni në diell, aplikojeni në gjatësi dhe majat në flokë të thatë ose të lagur.
Si kondicioner i qëndrueshëm: pas larjes me shampo, spërkatni në të gjithë flokët dhe krehni për të ndihmuar në shpërndarjen e produktit.
Mos e shpëlani.

Ingredientët

AQUA / WATER / EAU, CETEARYL ALCOHOL, PANTHENOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE , BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, BENZYL ALCOHOL, CETYL ALCOHOL, TOCOPHEROL, AMODIMETHICONE, CETRIMONIUM CHLORIDE, PARFUM / FRAGRANCE, AMODIMETHICONE/SILSESQUIOXANE COPOLYMER, SODIUM BENZOATE, TRIDECETH-5, CITRIC ACID, GLYCERIN, CITRUS AURANTIUM AMARA FRUIT EXTRACT / CITRUS AURANTIUM AMARA (BITTER ORANGE) FRUIT EXTRACT, TRIDECETH-12, CYCLOPENTASILOXANE, LINALOOL, PHENOXYETHANOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, HYDROXYCITRONELLAL.

View full details