Skip to product information
1 of 1

Davines

SU Aftersun

SU Aftersun

Regular price €20,00
Regular price Sale price €20,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Krem xhel që aplikohet si pas diellit për të hidratuar dhe mbrojtur lëkurën e trupit. I jep lehtësim dhe freski të menjëhershme lëkurës së thatë dhe të kuqe pas ekspozimit në diell. Përthithje e shpejtë.

Benefitet

Veprim zbutës dhe qetësues.
Lëkurë e ushqyer, e hidratuar dhe kompakte.
Efekt freskues.
Përthithje e shpejtë, jo e yndyrshme.

Përdorimi

Aplikojeni në fytyrë dhe trup me një masazh të lehtë pas ekspozimit në diell.
Përsëriteni aplikimin nëse është e nevojshme.

Ingredientët

AQUA / WATER / EAU, GLYCERIN, C12-15 ALKYL BENZOATE, GLYCERYL STEARATE CITRATE, PARFUM / FRAGRANCE, DICAPRYLYL CARBONATE, PROPYLHEPTYL CAPRYLATE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, NEOPENTYL GLYCOL DIHEPTANOATE, HEXYLDECANOL, HEXYLDECYL LAURATE, SODIUM ACRYLATES/BEHENETH-25 METHACRYLATE CROSSPOLYMER, HYDROGENATED POLYDECENE, PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE, SORBITAN LAURATE, TOCOPHERYL ACETATE, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, ARGANIA SPINOSA KERNEL OIL, CORYLUS AVELLANA SEED OIL / CORYLUS AVELLANA (HAZELNUT) SEED OIL, MACADAMIA TERNIFOLIA SEED OIL, CAPRYLYL GLYCOL, SODIUM ANISATE, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER / BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER, DISODIUM EDTA, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE POWDER, LAURYL GLUCOSIDE, LINALOOL, CAPRYLHYDROXAMIC ACID, CITRUS AURANTIUM AMARA FRUIT EXTRACT / CITRUS AURANTIUM AMARA (BITTER ORANGE) FRUIT EXTRACT, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, HYDROXYCITRONELLAL, CITRIC ACID, EUGENOL, SODIUM BENZOATE.

View full details