Skip to product information
1 of 2

newlooktina

STEP 1 PRIMER PORE MINIMIZER

STEP 1 PRIMER PORE MINIMIZER

Regular price €49,00
Regular price Sale price €49,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Primeri është një bazë zbutëse. Redukton menjëherë pamjen e poreve, turbullon linjat e imëta dhe zbut pamjen e lëkurës. Përpunon strukturën e lëkurës, duke ofruar korrigjim 24 HR.

Benefitet

Përdorimi

HAPI 1 – Aplikoni kremin tuaj të ditës
HAPI 2 – Aplikoni primerët që zgjidhni sipas pritshmërive tuaja

PËRDORNI SHUMË PRIMER PËR TË ARRITUAR REZULTATIN MË PROFESIONAL

Ingredientët

METHYL METHACRYLATE CROSSPOLYMER • DIMETHICONE • CYCLOPENTASILOXANE • DIPHENYLSILOXY PHENYL TRIMETHICONE • DIMETHICONE/VINYL DIMETHICONE CROSSPOLYMER • TRIMETHYLSILOXYSILICATE • TITANIUM DIOXIDE • PHENOXYETHANOL • SILICA SILYLATE • PARFUM (FRAGRANCE) • CI 77492 (IRON OXIDES) • LEPIDIUM MEYENII ROOT EXTRACT • MAGNESIUM CARBONATE • MALTODEXTRIN • POLYMETHYLSILSESQUIOXANE • ALUMINUM HYDROXIDE • TOCOPHEROL • CI 77491 (IRON OXIDES) • HYDROGEN DIMETHICONE • CI 77499 (IRON OXIDES) • AQUA (WATER)

View full details