Skip to product information
1 of 1

Davines

Softening Shaving Gel

Softening Shaving Gel

Regular price €27,00
Regular price Sale price €27,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Formulë xhel në shkumë për një rruajtje të shpejtë, të ngushtë dhe të butë, e pasuruar me ekstrakt Alkekengi për vetitë e tij qetësuese.

Benefitet

- e bën më të lehtë rruajtjen
-Lëkurë e butë dhe me aromë të këndshme
- i formuluar me surfaktantë të butë
-E pasuruar me ekstrakt organik të gjetheve të qershisë
- aromë e gjallë agrume
-85,8% me origjinë natyrore

Përdorimi

Shpërndani xhelin në pëllëmbë dhe shpërndajeni shkumën në fytyrë dhe qafë të lagur në një shtresë të barabartë duke përdorur lëvizje rrethore, më pas rruheni. shpëlajeni tërësisht në rast kontakti me sytë.

Ingredientët

View full details