Skip to product information
1 of 1

newlooktina

SO DIVINE

SO DIVINE

Regular price €28,00
Regular price €35,00 Sale price €28,00
Në ulje Shitur
Tax included.

So Divine është një larës fytyre kremoz pa vaj, i cili heq papastërtitë dhe të gjitha llojet e grimit, duke përfshirë formulat e papërshkueshme nga uji. I testuar dermatologjikisht në lëkurë të ndjeshme, So Divine qetëson dhe rehaton lëkurën e thatë dhe delikate, si dhe rrit butësinë e lëkurës.

Benefitet

Përdorimi

Aplikojeni kremin me majat e gishtave duke e masazhuar me lëvizje rrethore nga fundi i fytyrës lart.
Lageni një copë pambuku me ujë ose locion të ftohtë dhe hiqni kremin e tepërt.
Mos përdorni pambuk në lëkura shumë të ndjeshme, pasi ato mund të irritojnë lëkurën. Në vend të tij ju mund të përdorni një sfungjer për heqjen e make up.

Ingredientët

AQUA (WATER) ? ETHYLHEXYL PALMITATE ? HYDROGENATED POLYISOBUTENE ? METHYLPROPANEDIOL ? PENTYLENE GLYCOL ? GLYCERIN ? HYDROXYETHYL ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER ? C14-22 ALCOHOLS ? PROPYLENE GLYCOL ? C12-20 ALKYL GLUCOSIDE ? SODIUM DEHYDROACETATE ? CUCUMIS SATIVUS (CUCUMBER) FRUIT EXTRACT ? POLYSORBATE 60 ? SORBITAN ISOSTEARATE ? POLYAMINOPROPYL BIGUANIDE ? EUPHRASIA OFFICINALIS EXTRACT ? CUCUMIS MELO (MELON) FRUIT EXTRACT ? PARFUM (FRAGRANCE) ? LIMONENE ? MUSA SAPIENTUM (BANANA) FLOWER EXTRACT ? TOCOPHEROL ? POTASSIUM SORBATE ? BHT. 12297/A

View full details