Skip to product information
1 of 2

Davines

Silkening Shampoo

Silkening Shampoo

Regular price €11,00
Regular price Sale price €11,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Shampo delikate pastruese për të ushqyer flokët. Formuluar me ekstrakt natyral blu nga fruti i Jagua, balancon reflektimet e padëshiruara, duke ringjallur dhe ndriçuar tonet bionde.

Benefitet

Siguron ushqim dhe lagështi;
Balancon reflektimet e padëshiruara;
Veprim i menjëhershëm ndriçues në nuancat bionde natyrale dhe kozmetike;
Pigmente natyrale pa rrezik të mbingarkesës së ngjyrës.

Përdorimi

Aplikojeni në lëkurën e kokës dhe flokët e lagur, duke e masazhuar butësisht.
Shpëlajeni tërësisht dhe përsërisni nëse është e nevojshme.
Shpëlajeni tërësisht në rast kontakti me sytë.

Ingredientët

AQUA / WATER / EAU, CETEARYL ALCOHOL, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, GLYCERIN, CETYL AL-COHOL, HYDROGENATED FARNESENE, CETRIMONIUM CHLORIDE, BEHENTRIMONIUM METHOSULFATE, PARFUM / FRAGRANCE, GLYCERYL STEARATE, ORBIGNYA OLEIFERA SEED OIL, ISOPROPYL ALCOHOL, BENZYL ALCOHOL, MALEIC ACID, DISODIUM EDTA, SODIUM BENZOATE, GENIPA AMERICANA FRUIT EXTRACT, POLY-GLYCERYL-3 POLYRICINOLEATE, SCLEROTIUM GUM, SORBITAN ISOSTEARATE, THIOCTAMIDOETHYL DIMETHYLAMINE MALEATE, SODIUM HYDROXIDE, CORN STARCH MODIFIED, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, LINALOOL, COUMARIN, HYDROLYZED ADANSONIA DIGITATA SEED EXTRACT, RETINYL PALMITATE, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL / HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL.

View full details