Skip to product information
1 of 1

Davines

Sheer Glaze

Sheer Glaze

Regular price €28,00
Regular price Sale price €28,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Lëng termik ndriçues për biondet. Ofron hidratim, shkëlqim dhe mbrojtje ndaj nxehtësisë. Falë mburojës së patentuar Fortifying Botanical Shield, i jep elasticitet dhe energji fibrës së flokëve, duke ndihmuar në zgjatjen e kohëzgjatjes së tharjes së flokëve.

Benefitet

Hidraton, dhe rikthen elasticitetin e flokëve.
mbrojtje termike.
Ofroni shkëlqim dhe frizurë më të qëndrueshme.

Përdorimi

Aplikoni në mënyrë të barabartë 7 deri në 15 pompa në flokë të tharë me peshqir, krehni dhe vazhdoni me stilin e dëshiruar. Shpëlajeni tërësisht në rast kontakti me sytë.

Ingredientët

AQUA / WATER / EAU, CETEARYL ALCOHOL, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, BENZYL ALCOHOL, CELLULOSE, CETRIMONIUM CHLORIDE, CETYL ALCOHOL, DICOCOYLPENTAERYTHRITYLDISTEARYLCITRATE, PARFUM / FRAGRANCE, SODIUM BENZOATE, ISOPROPYL ALCOHOL, LACTIC ACID, CAPRYLYL GLYCOL, PHENETHYL BENZOATE, DISODIUM EDTA, POLYGLYCERYL-4 OLEATE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, HYDROLYZED ADANSONIA DIGITATA SEED EXTRACT, GLYCERYL OLIVATE, ALPHA-ISOMETHYLIONONE, HYDROGENATED RAPESEED ALCOHOL, LINALOOL, COUMARIN.

View full details