Skip to product information
1 of 4

Comfort Zone

Sacred Nature Youth Serum

Sacred Nature Youth Serum

Regular price €77,00
Regular price Sale price €77,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Serum rinor i koncentruar me Ekstrakt të Kopshtit ScientificTM, lule putrash kangur dhe teksturë të lehtë. Forcon, hidraton dhe mbron lëkurën nga radikalet e lira.

Benefitet

Përdorimi

Ingredientët

View full details