Skip to product information
1 of 4

Comfort Zone

Sacred Nature Hydra Cream

Sacred Nature Hydra Cream

Regular price €75,00
Regular price Sale price €75,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Krem hidratues me teksturë të lehtë, i pasuruar me Ekstrakt të Kopshtit ScientificTM dhe ekstrakt forcimin e kedrit japonez. Ideale për lëkurë normale dhe të dehidratuar.

Benefitet

Përdorimi

Ingredientët

View full details