Skip to product information
1 of 2

Davines

Rich Conditioner

Rich Conditioner

Regular price €12,00
Regular price Sale price €12,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Balsam rigjallërues për flokët biondë, jep ushqim intensiv dhe forcon fibrën e flokëve falë kompleksit ekskluziv të lidhjes Biacidic dhe ekstraktit Baobab. Balancon reflektimet e padëshiruara, ringjall dhe ndriçon tonet bionde.

Benefitet

Siguroni ushqim dhe shkëlqim.
Forconi fibrat e flokëve.
Flokët e thatë bëhen më të lehtë për t'u krehur deri në +67%.*
Balancon reflekton padëshiruar.

Përdorimi

Aplikojeni në flokë të tharë me peshqir përgjatë gjatësisë dhe majave.
Lëreni të veprojë për 5 minuta, më pas krehni dhe shpëlajeni tërësisht.
Shpëlajeni tërësisht në rast kontakti me sytë.

Ingredientët

AQUA / WATER / EAU, CETEARYL ALCOHOL, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, GLYCERIN, CETYL AL-COHOL, HYDROGENATED FARNESENE, CETRIMONIUM CHLORIDE, BEHENTRIMONIUM METHOSULFATE, PARFUM / FRAGRANCE, GLYCERYL STEARATE, ORBIGNYA OLEIFERA SEED OIL, ISOPROPYL ALCOHOL, BENZYL ALCOHOL, MALEIC ACID, DISODIUM EDTA, SODIUM BENZOATE, GENIPA AMERICANA FRUIT EXTRACT, POLY-GLYCERYL-3 POLYRICINOLEATE, SCLEROTIUM GUM, SORBITAN ISOSTEARATE, THIOCTAMIDOETHYL DIMETHYLAMINE MALEATE, SODIUM HYDROXIDE, CORN STARCH MODIFIED, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, LINALOOL, COUMARIN, HYDROLYZED ADANSONIA DIGITATA SEED EXTRACT, RETINYL PALMITATE, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL / HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL.

View full details