Skip to product information
1 of 2

Davines

REPLUMPING Shampoo

REPLUMPING Shampoo

Regular price €12,00
Regular price Sale price €12,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Tekstura kremoze krijon një shkumë me trup të plotë që pastron butësisht pa ndryshuar strukturën e flokëve.
Formula jep elasticitet, hidratim dhe mbron flokët gjatë pastrimit.

Benefitet

I jep flokut elasticitet dhe hidratim.
Mbron strukturën e flokëve gjatë pastrimit.
Veprim antioksidues.
Përbërësit aktivë natyralë.

Përdorimi

Aplikojeni në lëkurën e kokës dhe flokët e lagur, duke e masazhuar butësisht.
Shpëlajeni tërësisht dhe përsërisni nëse është e nevojshme.

Ingredientët

AQUA / WATER / EAU, SODIUM LAUROYL METHYL ISETHIONATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, DISODIUM COCOAMPHODIACETATE, GLYCERIN, SODIUM LAUROYL SARCOSINATE, POLYSORBATE 20, SODIUM CHLORIDE, BENZYL ALCOHOL, PARFUM / FRAGRANCE, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, LIMONENE, SODIUM BENZOATE, PRUNUS DOMESTICA FRUIT EXTRACT, GLYCOL DISTEARATE, TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE, POLYQUATERNIUM-10, DISODIUM EDTA, COCO-GLUCOSIDE, SODIUM HYDROXIDE, CITRAL, GLYCERYL STEARATE, GLYCERYL OLEATE, CITRIC ACID.

View full details