Skip to product information
1 of 1

Davines

REPLUMPING Hair Filler Superactive

REPLUMPING Hair Filler Superactive

Regular price €40,00
Regular price Sale price €40,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Trajtimi qe kompakton, forcon dhe rigjeneron strukturën e flokëve që e lë atë të duket e plotë dhe me shkëlqim. Mundëson që stili të zgjasë më gjatë me një efekt të qëndrueshëm kundër lagështirës.

Benefitet

Veprim rimbushës dhe ngjeshës për të gjitha llojet e flokëve;
Flokë me trup të plotë, me shkëlqim dhe të hidratuar;
Lejon që tharësja të zgjasë më gjatë;
Lehtë për t'u përdorur.

Përdorimi

Aplikojeni në flokë të tharë me peshqir seksion për pjesë dhe krehni. Mos e shpëlani. Vazhdoni me tharjen.
Shmangni kontaktin me sytë.

Ingredientët

AQUA / WATER / EAU, TAPIOCA STARCH / TRITICUM VULGARE (WHEAT) STARCH, CETEARYL ALCOHOL, GLYCERIN, BENZYL ALCOHOL, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, ALCOHOL DENAT., CELLULOSE, CETRIMONIUM CHLORIDE, CETYL ALCOHOL, PARFUM / FRAGRANCE, POLYQUATERNIUM-69, VP/VA COPOLYMER, PHENETHYL BENZOATE, SODIUM BENZOATE, POLYQUATERNIUM-11, POLYESTER-37, ISOPROPYL ALCOHOL, LACTIC ACID, AMMONIUM BICARBONATE, CAPRYLYL GLYCOL, LIMONENE, DISODIUM EDTA, VINYL CAPROLACTAM/VP/DIMETHYLAMINOETHYL METHACRYLATE COPOLYMER, ETHYLHEXYLGLYCERIN, PROPYLENE GLYCOL, SODIUM HYALURONATE, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, CITRAL, PHENOXYETHANOL, LINALOOL, CITRIC ACID.

View full details