Skip to product information
1 of 2

Davines

REPLUMPING Conditioner

REPLUMPING Conditioner

Regular price €10,00
Regular price Sale price €10,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Formuluar për të zhbërë, kompakt dhe për t'i dhënë elasticitet të rinovuar flokëve.
Përbërësit aktivë të përzgjedhur hidratojnë dhe mbrojnë strukturën e flokëve.

Benefitet

Ajo hidraton flokët.
Ajo mbron strukturën e flokëve.

Përdorimi

Pas larjes me shampo Replumping, eliminoni ujin e tepërt dhe aplikojeni produktin në gjatësi dhe skaje. Lëreni të veprojë për 2-3 minuta, më pas krehni. Shpëlajeni tërësisht.

Ingredientët

AQUA / WATER / EAU, GLYCERIN, CETYL ALCOHOL, CETRIMONIUM CHLORIDE, CETEARYL ALCOHOL, BENZYL ALCOHOL, PARFUM / FRAGRANCE, SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL / SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OIL, PRUNUS DOMESTICA FRUIT EXTRACT, LIMONENE, SODIUM BENZOATE, DISODIUM EDTA, CITRIC ACID, CITRAL.

View full details