Skip to product information
1 of 2

Davines

Replenishing Butter

Replenishing Butter

Regular price €31,00
Regular price Sale price €31,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Gjalp me një formulim delikat posaçërisht për hidratimin e thellë të flokëve dhe ushqimin e lëkurës së fytyrës dhe trupit.

Benefitet

Flokët dhe lëkura ushqehen, zbuten dhe hidratohen nga vetitë antioksidante të vajit të shafranit.

Përdorimi

Aplikojeni në flokë dhe lëkurë të thatë sipas nevojës.

Ingredientët

AQUA / WATER / EAU, DICAPRYLYL CARBONATE, CETEARYL ALCOHOL , SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL / SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OIL, GLYCERIN, COCO-CAPRYLATE, CETEARYL GLUCOSIDE, CARTHAMUS TINCTORIUS SEED OIL / CARTHAMUS TINCTORIUS (SAFFLOWER) SEED OIL, SESAMUM INDICUM SEED OIL / SESAMUM INSICUM (SESAME) SEED OIL, GLYCERYL STEARATE, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER / BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL / HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, TOCOPHEROL, BEHENTRIMONIUM METHOSULFATE, BENZYL ALCOHOL, POTASSIUM SORBATE, LIMONENE, LINALOOL, GERANIOL, CITRONELLOL, PARFUM / FRAGRANCE

View full details