Skip to product information
1 of 2

Davines

RENEWING Shampoo

RENEWING Shampoo

Regular price €12,00
Regular price Sale price €12,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Shampo e butë që ndihmon në ruajtjen e mirëqenies së kokës dhe flokëve, duke promovuar jetëgjatësinë e tyre.
Sistemi i rinovimit i jep flokëve më të butë, më të shndritshëm dhe plot trup.

Benefitet

Stimulimi i qarkullimit të qelizave të lëkurës.
Butësi e flokëve +37%
Shkëlqimi i flokëve +29%
Flokët e trupit +29%

*Testi i vetëvlerësimit në 50 persona, pas 28 ditësh përdorim të rregullt të shamponit rinovues, kondicionimit dhe serumit superaktiv.

Përdorimi

Masazhojeni butësisht në flokë të lagur, lëreni për 2-3 minuta dhe më pas shpëlajeni.
Përsëriteni aplikimin nëse është e nevojshme. Kur është e nevojshme, në çdo kohë që dëshironi.

Ingredientët

AQUA / WATER / EAU, SODIUM LAUROYL METHYL ISETHIONATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, DISODIUM COCOAMPHODIACETATE, GLYCERIN, PARFUM / FRAGRANCE, POLYSORBATE 20, SODIUM LAURYL SULFOACETATE, DECYL GLUCOSIDE, BENZYL ALCOHOL, SODIUM METHYL ISETHIONATE, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, LAURIC ACID, POLYESTER-37, SODIUM METHYL 2-SULFOLAURATE, SODIUM BENZOATE, DICAPRYLYL ETHER, TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE, POLYQUATERNIUM-10, LAURYL ALCOHOL, ARISTOTELIA CHILENSIS FRUIT EXTRACT, SPINACIA OLERACEA LEAF EXTRACT / SPINACIA OLERACEA (SPINACH) LEAF EXTRACT, SODIUM LAURATE, HEXYL CINNAMAL, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, DISODIUM 2-SULFOLAURATE, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE, LIMONENE, SODIUM HYDROXIDE, CARNOSINE, CITRIC ACID, POTASSIUM SORBATE.

View full details