Skip to product information
1 of 1

Davines

RENEWING Serum Superactive

RENEWING Serum Superactive

Regular price €55,00
Regular price Sale price €55,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Ndihmon në ruajtjen e mirëqenies së kokës dhe flokëve, duke promovuar jetëgjatësinë dhe bukurinë e tyre natyrore.
Flokët janë më të butë, më të shndritshëm dhe me trup të plotë.

Benefitet

Antioksidantët kundër plakjes i mbajnë flokët të butë dhe me shkëlqim duke ruajtur jetëgjatësinë e flokëve dhe skalpit të kokës.

Përdorimi

Aplikojeni nga mesi i gjatësisë deri te majat e flokëve, mos e shpëlani.

Ingredientët

AQUA / WATER / EAU, PROPANEDIOL, POLYQUATERNIUM-37, ARISTOTELIA CHILENSIS FRUIT EXTRACT, SPINACIA OLERACEA LEAF EXTRACT / SPINACIA OLERACEA (SPINACH) LEAF EXTRACT, ALPHA-GLUCAN OLIGOSACCHARIDE, PROPYLENE GLYCOL DICAPRYLATE/DICAPRATE, 1,2-HEXANEDIOL, PARFUM / FRAGRANCE, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, POLYGLYCERYL-4 OLEATE, CETRIMONIUM CHLORIDE, PPG-1 TRIDECETH-6, SCLEROTIUM GUM, CARNOSINE, PANTHENOL, CITRIC ACID, CAPRYLHYDROXAMIC ACID, GLYCERYL OLIVATE, ISOPROPYL ALCOHOL, HEXYL CINNAMAL, HYDROGENATED RAPESEED ALCOHOL, LIMONENE, SORBITAN OLEATE, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, SODIUM HYDROXIDE, LINALOOL, CITRAL.

View full details