Skip to product information
1 of 2

Davines

RENEWING Conditioning Treatment

RENEWING Conditioning Treatment

Regular price €13,00
Regular price Sale price €13,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Ajo ushqen, hidraton dhe promovon mirëqenien e kokës dhe flokëve. Stimulon skalpin dhe flokët, duke i bërë fibrat e flokëve të shëndetshme, të forta dhe me shkëlqim pa i rënduar flokët.

Benefitet

Antioksidantët kundër plakjes i mbajnë flokët të butë dhe me shkëlqim duke ruajtur jetëgjatësinë e flokëve dhe skalpit të kokës.

Përdorimi

Aplikojeni nga mesi i gjatësisë deri te majat e flokëve, lëreni të thithen dhe më pas shpëlajeni tërësisht.

Ingredientët

AQUA / WATER / EAU, CETEARYL ALCOHOL, GLYCERIN, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, CETYL ALCOHOL, CETRIMONIUM CHLORIDE, POLYGLYCERYL-4 OLEATE, PARFUM / FRAGRANCE, GLYCERYL STEARATE, BEHENETH-25, SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL / SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OIL, BENZYL ALCOHOL, PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE, ISOPROPYL ALCOHOL, GLYCERYL OLIVATE, HYDROXYETHYLCELLULOSE, SODIUM BENZOATE, ARISTOTELIA CHILENSIS FRUIT EXTRACT, SPINACIA OLERACEA LEAF EXTRACT / SPINACIA OLERACEA (SPINACH) LEAF EXTRACT, HYDROGENATED RAPESEED ALCOHOL, CITRIC ACID, HEXYL CINNAMAL, TOCOPHEROL, DISODIUM EDTA, LIMONENE, SCLEROTIUM GUM, CARNOSINE, POTASSIUM SORBATE.

View full details