Skip to product information
1 of 1

Comfort Zone

Remedy Oil

Remedy Oil

Regular price €50,00
Regular price Sale price €50,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Pastrues inovativ, i butë me teksturë krem-vaj. I formuluar me vaj Marula, është ideal për lëkurat e ndjeshme dhe sensitive.

Benefitet

Teksturë krem-në-vaj.
Nuk ka aromë, surfactants,sles.
Ideale për lëkurë të ndjeshme të prirur ndaj skuqjes.

Përdorimi

Produkti është shumë i përqendruar dhe për këtë arsye kërkohet vetëm një sasi e vogël. Aplikojeni direkt në lëkurë të thatë dhe masazhojeni me lëvizje rrethore. Hiqeni me ujë të ngrohtë, duke shmangur kontaktin me sytë.

Ingredientët

CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, AQUA / WATER / EAU, POLYGLYCERYL-10 MYRISTATE, GLYCERIN, PROPANEDIOL, 1,2-HEXANEDIOL, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SCLEROCARYA BIRREA SEED OIL, SODIUM ACRYLATES/BEHENETH-25 METHACRYLATE CROSSPOLYMER, HYDROGENATED POLYDECENE, XANTHAN GUM, CAPRYLHYDROXAMIC ACID, CITRIC ACID, LAURYL GLUCOSIDE.

View full details