Skip to product information
1 of 5

newlooktina

PRO GLOW

PRO GLOW

Regular price €48,00
Regular price €48,00 Sale price €48,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Një highliter natyral, me shkëlqim që i jep lëkurës një shkëlqim të menjëhershëm dhe delikat. I mbushur me perla me shkëlqim dhe pluhura sferike për të skalitur, nxjerrë në pah dhe për t'i dhënë lëkurës një shkëlqim.

Benefitet

Përdorimi

Për një efekt natyral:
Përdorni MAKE UP FOR EVER's Precision Highlighter Brush #144 për të aplikuar me delikatesë PRO GLOW në pikat e larta të fytyrës suaj.

Për një efekt metalik:
Përdorni sipërfaqen e sheshtë të MAKE UP FOR EVER’s Precision Highlighter Brush #144 për ta aplikuar në lëkurë.

Ingredientët

ALUMINA • MICA • SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE • CETEARYL ETHYLHEXANOATE • SILICA • SQUALANE • OCTYLDODECYL STEAROYL STEARATE • GLYCERIN • TIN OXIDE • POLYSORBATE 20 • CAPRYLYL GLYCOL • ETHYLHEXYLGLYCERIN • 1,2-HEXANEDIOL • CHONDRUS CRISPUS EXTRACT • XANTHAN GUM • PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE • CETEARYL ALCOHOL • DICALCIUM PHOSPHATE • TOCOPHEROL • [+/- CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE) • CI 77491, CI 77492, CI 77499 (IRON OXIDES)].

View full details