Skip to product information
1 of 1

Davines

Pre-Shaving & Beard Oil

Pre-Shaving & Beard Oil

Regular price €30,00
Regular price Sale price €30,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Vaj luksoz hidratues, ideal për t'u përgatitur përpara rruajtjes ose për t'i shtuar formë dhe butësi mjekrës së thatë, me vaj bajamesh dhe jojoba.

Benefitet

-përdorim i dyfishtë: para rruajtjes dhe për mjekrën
-veprim hidratues, zbutës dhe qetësues
- jep mbrojtje shtesë
-Nuk lë mbetje dhe nuk rëndon mjekrën
-me vaj jojoba, bajame dhe crambe abisiniane
-E pasuruar me ekstrakt organik të gjetheve të qershisë
- aromë e gjallë agrume
-97,8% me origjinë natyrore

Përdorimi

Si një rruajtje paraprake; aplikojeni në mënyrë të barabartë në fytyrë dhe qafë dhe më pas me xhel zbutës rroje.
Si hidratues për mjekrën: aplikoni disa pika produkti në pëllëmbët e dorës dhe shpërndajeni në mënyrë të barabartë në mjekër.

Ingredientët

PRUNUS AMYGDALUS DULCIS OIL / PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) OIL,CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, HYDROGENATED FARNESENE, OLEYL ERUCATE, SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL / SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OIL, PARFUM / FRAGRANCE, DIMER DILINOLEYL DIMER DILINOLEATE, CRAMBE ABYSSINICA SEED OIL, LIMONENE, TOCOPHEROL, PHYSALIS ANGULATA EXTRACT, GLYCINE SOJA OIL / GLYCINE SOJA (SOYBEAN) OIL,LINALOOL, GERANIOL.

View full details