Skip to product information
1 of 2

Davines

OI Oil

OI Oil

Regular price €25,00
Regular price Sale price €25,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Vaj shumëfunksional, i shton shkëlqim dhe butësi flokëve, ndërkohë që zbërthehet dhe lufton kërcitjen, duke funksionuar veçanërisht mirë në flokë të trashë ose të thatë. Struktura e flokëve lihet e mbrojtur, pa e rënduar atë.

Benefitet

Flokët janë me shkëlqim, të hidratuar, pa kërcitje dhe të mbrojtur nga stilimi dhe faktorët mjedisorë.
Aromë e qëndrueshme.

Përdorimi

Para stilimit: aplikoni 2-3 pompa vaj në flokë të tharë me peshqir dhe vazhdoni me tharjen.

Si një prekje përfundimtare: aplikoni 2-3 pompa vaj në gjatësitë dhe majat e flokëve të tharë (për flokë të hollë, filloni me 1 pompë).

Ingredientët

CYCLOPENTASILOXANE, DISILOXANE, DIMETHICONOL, CYCLOHEXASILOXANE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, PARFUM / FRAGRANCE, TOCOPHEROL, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL / HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, BIXA ORELLANA SEED EXTRACT, CITRONELLOL, MAURITIA FLEXUOSA FRUIT OIL, GERANIOL, LINALOOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, LIMONENE.

View full details