Skip to product information
1 of 1

Davines

OI Hand Balm

OI Hand Balm

Regular price €15,00
Regular price Sale price €15,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Krem ushqyes për duar me veprim antioksidant, i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës. Formula speciale mbron lëkurën nga dëmtimet e shkaktuara nga dielli, era dhe të ftohtit dhe siguron hidratim afatgjatë.

Benefitet

Duart janë të buta, rinore dhe të hidratuara.
Efekt qetësues.
Mbrojtja kundër plakjes dhe dëmtimit të mjedisit.
Aromë e qëndrueshme.

Përdorimi

Aplikojeni në duar dhe masazhoni butësisht derisa të përthithet plotësisht

Ingredientët

AQUA / WATER / EAU, GLYCERIN, CYCLOPENTASILOXANE, CETEARYL ALCOHOL, CETYL ALCOHOL, ARACHIDYL ALCOHOL, BEHENYL ALCOHOL, BENZYL ALCOHOL, CYCLOHEXASILOXANE, TOCOPHERYL ACETATE, DIMETHICONE, DICAPRYLYL CARBONATE, C12-15 ALKYL BENZOATE, ARACHIDYL GLUCOSIDE, DIMETHICONE CROSSPOLYMER, ALLANTOIN, SODIUM POLYACRYLATE, HEXYLDECYL LAURATE, HEXYLDECANOL, PARFUM / FRAGRANCE, POTASSIUM SORBATE, HYDROGENATED POLYDECENE, C30-45 ALKYL METHICONE, C30-45 OLEFIN, OLEA EUROPAEA FRUIT OIL / OLEA EUROPAEA (OLIVE) FRUIT OIL, SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL / SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OIL, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS OIL / PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) OIL, DISODIUM EDTA, TOCOPHEROL, TRIDECETH-6, BIXA ORELLANA SEED OIL, HYDROGENATED PALM GLYCERIDES CITRATE, CITRONELLOL, GERANIOL, JUGLANS REGIA SEED EXTRACT / JUGLANS REGIA (WALNUT) SEED EXTRACT, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, LINALOOL
Glossary

View full details