Skip to product information
1 of 2

Davines

OI Hair Butter

OI Hair Butter

Regular price €13,00
Regular price Sale price €13,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Gjalpë ushqyes antioksidant me një aromë ndijore. Ka një veprim disiplinor kundër kërcitjes duke i dhënë flokëve butësi dhe shkëlqim të jashtëzakonshëm me një efekt të menjëhershëm kozmetik.

Benefitet

Ushqen dhe hidraton thellësisht flokët me një efekt shtesë bukurie.
Mbrojtje antioksiduese ndaj rrezeve UV.
Veprim rregullues dhe kundër kërcitjes.
Efekt i fortë dhe i menjëhershëm kozmetik.
Flokë jashtëzakonisht të butë, me trup të plotë dhe me shkëlqim.
Parfum i qëndrueshëm.

Përdorimi

Punojeni produktin në pëllëmbën e dorës përpara aplikimit.
Për flokë mesatarë deri të trashë: aplikojeni në flokë të lagur dhe lëreni për 5-10 minuta. Shpëlajeni tërësisht.
Për flokë mesatarë deri të imët: aplikojeni në flokë të thatë, lëreni për 10 minuta. Shpëlajeni tërësisht. Vazhdoni me shampon.
Për një trajtim shtesë ushqimor: aplikojeni para dhe pas larjes me shampo siç tregohet më sipër.

Ingredientët

AQUA / WATER / EAU, CETEARYL ALCOHOL, CETYL ALCOHOL, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, GLYCERIN, DIMETHICONE, CETRIMONIUM CHLORIDE, BEHENTRIMONIUM METHOSULFATE, BEHENYL ALCOHOL, POLYGLYCERYL-10 PENTASTEARATE, GLYCERYL STEARATE, QUATERNIUM-87, PARFUM / FRAGRANCE, ISOPROPYL ALCOHOL, BENZYL ALCOHOL, SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL / SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OIL, C15-19 ALKANE, DIMETHICONOL, SILICONE QUATERNIUM-22, SODIUM BENZOATE, STEARAMIDOPROPYL DIMETHYLAMINE, DISODIUM EDTA, ORYZA SATIVA CERA / ORYZA SATIVA (RICE) BRAN WAX, DIPROPYLENE GLYCOL, POLYGLYCERYL-3 CAPRATE, CITRIC ACID, POLYGLYCERYL-3 POLYRICINOLEATE, SORBITAN ISOSTEARATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, LACTIC ACID, TOCOPHEROL, CITRONELLOL, GERANIOL, PALMITAMIDOPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, PROPYLENE GLYCOL, BIXA ORELLANA SEED OIL.

View full details