Skip to product information
1 of 1

Davines

OI Body Wash

OI Body Wash

Regular price €15,00
Regular price Sale price €15,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Xhel dushi që pastron butësisht lëkurën, duke shtuar butësi dhe hidratim. Shkuma e saj kremoze dhe aroma luksoze e kthejnë një ritual të përditshëm bukurie në një përvojë përkëdhelëse.

Benefitet

Lëkura lihet e pastër, e butë dhe e hidratuar.
Aromë e qëndrueshme.

Përdorimi

Aplikojeni produktin në lëkurë të lagur.
Masazhojeni, më pas shpëlajeni.

Ingredientët

AQUA / WATER / EAU, DISODIUM LAURETH SULFOSUCCINATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM LAUROYL METHYL ISETHIONATE, GLYCERIN, COCO-GLUCOSIDE, GLYCOL DISTEARATE, GLYCERYL OLEATE, PARFUM / FRAGRANCE, SODIUM COCOYL GLYCINATE, SODIUM CHLORIDE, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, BENZYL ALCOHOL, SODIUM COCOYL ISETHIONATE, POLYSORBATE 20, CETYL BETAINE, SODIUM LAUROAMPHOACETATE, SODIUM METHYL COCOYL TAURATE, SODIUM BENZOATE, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE, CITRIC ACID, LAURYL BETAINE, POLYQUATERNIUM-7, TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE, POLYQUATERNIUM-10, GLYCERYL STEARATE, SODIUM HYDROXIDE, CITRONELLOL, BENZOIC ACID, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL / HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, BIXA ORELLANA SEED OIL, TOCOPHEROL

View full details