Skip to product information
1 of 2

Davines

OI All In One Milk

OI All In One Milk

Regular price €20,00
Regular price Sale price €20,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Qumështi i lehtë OI All In One Milk është një trajtim me spërkatje shumëfunksionale që zbut, zbërthehet, kontrollon kërcitjen dhe mbron flokët nga nxehtësia.

Benefitet

Flokë super të ndritshëm dhe të butë.
Efekt hidratues zbutës dhe kundër kërcitjes.
Antioksidant dhe mbrojtje nga nxehtësia.
Parfum i qëndrueshëm.

Përdorimi

Aplikoni 10-15 sprej në flokë të larë e të tharë me peshqir. Mos e shpëlani dhe vazhdoni me stilimin.
Është e mundur të aplikohet produkti si një fund hidratues, duke e avulluar drejtpërdrejt në duar dhe më pas duke e shpërndarë në mënyrë të barabartë në flokë, nëse ato janë veçanërisht të dehidratuara.

Ingredientët

AQUA / WATER / EAU, CETEARYL ALCOHOL, PANTHENOL, PARFUM / FRAGRANCE, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, BENZYL ALCOHOL, TOCOPHEROL, CETYL ALCOHOL, AMODIMETHICONE, CETRIMONIUM CHLORIDE, AMODIMETHICONE/SILSESQUIOXANE COPOLYMER, SODIUM BENZOATE, TRIDECETH-5, CITRIC ACID, GLYCERIN, TRIDECETH-12, CYCLOPENTASILOXANE, CITRONELLOL, GERANIOL, PHENOXYETHANOL, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL / HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, LINALOOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, LIMONENE, BIXA ORELLANA SEED EXTRACT.

View full details