Skip to product information
1 of 2

Davines

NOURISHING Vegetarian Miracle Mask

NOURISHING Vegetarian Miracle Mask

Regular price €11,00
Regular price Sale price €11,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Maska ekstra hidratuese dhe ushqyese për flokë të trashë ose të padisiplinuar. Hidraton thellësisht flokët, duke i bërë të butë, të shndritshëm, të lehtë për t'u krehur dhe duke përforcuar strukturën.

Benefitet

Veprim thellësisht ushqyes në flokë të thatë dhe të brishtë.
Ai jep hidratim dhe butësi shtesë.
Përbërësit aktivë natyralë.

Përdorimi

Aplikojeni në gjatësi dhe skaje të pastra dhe të lagura. Lëreni të veprojë për 5 minuta, më pas krehni dhe shpëlajeni tërësisht.
Maska mund të përdoret në çdo kohë që dëshironi sipas nevojave të flokëve.

Ingredientët

AQUA / WATER / EAU, CETEARYL ALCOHOL, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, STEARAMIDOPROPYL DIMETHYLAMINE, CETYL ALCOHOL, GLYCERIN, GLYCERYL STEARATE, HYDROGENATED FARNESENE, CETRIMONIUM CHLORIDE, TRIHEPTANOIN, C13-15 ALKANE, MALEIC ACID, PARFUM / FRAGRANCE, ISOPROPYL ALCOHOL, BEHENYL ALCOHOL, POLYGLYCERYL-10 PENTASTEARATE, BENZYL ALCOHOL, GLYCINE, LYSINE HCL, HYDROLYZED RICE PROTEIN, THIOCTAMIDOETHYL DIMETHYLAMINE MALEATE, SODIUM BENZOATE, SCLEROTIUM GUM, CITRIC ACID, RETINYL PALMITATE, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL / HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, HEXYL CINNAMAL, LACTIC ACID, LINALOOL.

View full details