Skip to product information
1 of 2

Davines

NOURISHING Vegetarian Miracle Conditioner

NOURISHING Vegetarian Miracle Conditioner

Regular price €10,00
Regular price Sale price €10,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Balsam i përshtatshëm për flokë të dëmtuar, të pastrukturuar dhe të brishtë. Hidraton thellësisht flokët, duke i bërë të butë, me shkëlqim, të lehtë për t'u krehur dhe duke forcuar strukturën e tyre.

Benefitet

Hidraton thellësisht flokët e thatë dhe të brishtë.
Forcon strukturën e flokëve.
E bën atë të butë dhe me shkëlqim.
Përbërësit aktivë natyralë.

Përdorimi

Aplikojeni në flokë të tharë me peshqir në gjatësi dhe majat. Lëreni për 5 minuta, krehni dhe shpëlajeni.
Balsam mund të përdoret sa herë që lind nevoja.

Ingredientët

AQUA / WATER / EAU, CETEARYL ALCOHOL, CETYL ALCOHOL, GLYCERIN, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, BEHENTRIMONIUM METHOSULFATE, CETRIMONIUM CHLORIDE, BEHENETH-25, GLYCINE, QUATERNIUM-87, PARFUM / FRAGRANCE, ISOPROPYL ALCOHOL, MALEIC ACID, BENZYL ALCOHOL, LYSINE HCL, SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL / SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OIL, HYDROLYZED RICE PROTEIN, THIOCTAMIDOETHYL DIMETHYLAMINE MALEATE, DISODIUM EDTA, HYDROXYETHYLCELLULOSE, SODIUM BENZOATE, SODIUM HYDROXIDE, RETINYL PALMITATE, SCLEROTIUM GUM, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL / HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, HEXYL CINNAMAL, LINALOOL.

View full details