Skip to product information
1 of 1

Davines

Nourishing Oil

Nourishing Oil

Regular price €30,00
Regular price Sale price €30,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Hidraton majat e flokëve veçanërisht të dehidratuar dhe ushqen butësisht fytyrën dhe trupin. Flokët janë të butë, me shkëlqim dhe të mëndafshtë, lëkura e trupit është e ushqyer dhe kadife.

Benefitet

Flokët dhe lëkura mbeten të hidratuara dhe të shëndetshme.

Përdorimi

Aplikojeni në flokë dhe lëkurë të thatë sipas dëshirës.

Ingredientët

SESAMUM INDICUM SEED OIL / SESAMUM INSICUM (SESAME) SEED OIL, CARTHAMUS TINCTORIUS SEED OIL / CARTHAMUS TINCTORIUS (SAFFLOWER) SEED OIL, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL / HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL / SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OIL, PARFUM / FRAGRANCE, JUNIPERUS VIRGINIANA OIL, LIMONENE, CITRUS MEDICA LIMONUM PEEL OIL / CITRUS MEDICA LIMONUM (LEMON) PEEL OIL, LINALOOL, PELARGONIUM GRAVEOLENS OIL, CITRUS NOBILIS PEEL OIL / CITRUS NOBILIS (MANDARIN ORANGE) PEEL OIL, TOCOPHEROL, CITRUS AURANTIUM BERGAMIA FRUIT OIL / CITRUS AURANTIUM BERGAMIA (BERGAMOT) FRUIT OIL, CITRONELLOL, EUCALYPTUS GLOBULUS LEAF OIL, GERANIOL, CITRUS AURANTIUM AMARA FLOWER OIL / CITRUS AURANTIUM AMARA (BITTER ORANGE) FLOWER OIL, POLIANTHES TUBEROSA FLOWER EXTRACT, CITRAL, ROSA DAMASCENA FLOWER OIL

View full details