Skip to product information
1 of 1

Davines

NOURISHING Keratin Sealer

NOURISHING Keratin Sealer

Regular price €35,00
Regular price Sale price €35,00
Në ulje Shitur
Tax included.

Lëng ushqyes dhe mbrojtës pa shpëlarje. Ai mbyll kutikulat e flokëve, duke rritur shkëlqimin dhe butësinë e tyre. Forcon fibrën e flokëve, duke parandaluar formimin e majave të çara.

Benefitet

Ai mbyll kutikulat e flokëve, duke rritur shkëlqimin dhe butësinë e tyre.
Veprim ushqyes dhe mbrojtës në strukturën e flokëve.
Parandalon formimin e majave të ndara.
Përbërësit aktivë natyralë.

Përdorimi

Aplikojeni në mënyrë të barabartë në flokë të tharë me peshqir, për të përfunduar rutinën e Ushqyerjes, shpërndajeni produktin me një krehër dhe ndiqni rutinën e zakonshme të stilit.
Përdoreni sa herë që përfundon një trajtim ushqyes, si në sallon ashtu edhe në shtëpi.

Ingredientët

AQUA / WATER / EAU, HYDROGENATED FARNESENE, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, BENZYL ALCOHOL, CETEARYL ALCOHOL, PARFUM / FRAGRANCE, CETYL ALCOHOL, POLYQUATERNIUM-37, POLYESTER-37, CETRIMONIUM CHLORIDE, SODIUM BENZOATE, ISOPROPYL ALCOHOL, CITRIC ACID, DISODIUM EDTA, GLYCINE, LYSINE HCL, SCLEROTIUM GUM, HYDROLYZED RICE PROTEIN, HEXYL CINNAMAL, LINALOOL, LIMONENE, CITRAL.

View full details